Rajská zahrada
akvarel, papír, 1992, 17,7 x 14,3 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270390
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:13
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)