Náměstí v Hammelu
akvarel, papír, 1997, 15 x 12 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270383
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:06
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)