Karlštejnský sen
akvarel, papír, 1996, 17,5 x 15 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270379
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:02
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)