Oltářní meditace
akvarel, papír, 1996, 26 x 20 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270378
Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:01
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)