Pláč
akvarel, papír, 1995, 21 x 15 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270377
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:00
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
ID: 270377
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)