Průhledy
akvarel, papír, 1995, 16 x 12 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270371
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:54
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
ID: 270371
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)