Knot
akvarel, papír, 1999, 24 x 18,5 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270367
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:50
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
ID: 270367
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)