Nový Jeruzalém
akvarel, papír, 1992, 30 x 21 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270356
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:39
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)