Zmrtvýchvstání
akvarel, papír, 1991, 30 x 21 cm
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270355
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:38
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
ID: 270355
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)