Přístav
akvarel, papír, 1988, 30 x 21 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270331
Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:14
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
ID: 270331
Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)