Vyznání
akvarel, papír, 1979, 30 x 21 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270325
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:08
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
ID: 270325
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)