Královská snoubenka Turandot
akvarel, papír, 1972, 9 x 8 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270324
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:07
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)