Zvěstování
akvarel, papír, 1999, 22 x 15 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270319
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:02
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)