Čluny na břehu
litografie, 1975, 9 x 20 cm, sign. PD V. Junek 75, č. 60/180
ID: 270300
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 14:43
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
ID: 270300
Auction price: 100 CZK (5 €)
Current price: 100 CZK (5 €)