Čluny na břehu
litografie, 1975, 9 x 20 cm, sign. PD V. Junek 75, č. 60/180
ID: 270300
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 14:43
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
ID: 270300
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)