Rybičky
litografie, 19,5 x 10,5 cm, sign. PD V. Junek, č. 31/180
ID: 270290
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 14:33
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu