Dynamické prostředí
litografie, 1996, 10,1 x 10,1 cm, sign. PD nečitelně, 43810
ID: 270228
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:10
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu