litografie, 1969, 24,5 x 35,7 cm, sign. PD nečitelně
ID: 270113
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:00
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
ID: 270113
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)