Exlibris MUDr. Marie Klímková
litografie, 1977, 6,7 x 5,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 78
ID: 270102
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 15:41
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)