Tiché prázdno
olej, akryl, plátno, 50 x 50 cm, PD monogr. AK 22
ID: 270082
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 19:40
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
ID: 270082
Auction price: 100 CZK (5 €)
Current price: 200 CZK (9 €)