Tiché prázdno
olej, akryl, plátno, 50 x 50 cm, PD monogr. AK 22
ID: 270082
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:40
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
ID: 270082
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)