Kdysi kdesi
olej, plátno na desce, 39 x 29 cm, monogr. vzadu AK 22
ID: 270081
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 19:39
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
ID: 270081
Auction price: 100 CZK (5 €)
Current price: 500 CZK (21 €)