Kdysi kdesi
olej, plátno na desce, 39 x 29 cm, monogr. vzadu AK 22
ID: 270081
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:39
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
ID: 270081
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)