Odlet vzducholodí
litografie, 1970, 17 x 6 cm, sign. LD Dagmar Berková 70
studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
ID: 270047
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:04
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)