První krůčky
litografie, 1977, 14 x 9 cm, sign. PD M. Kazdová, PF 1978
ID: 270043
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:40
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu