Strom
litografie, 1999, 13,4 x 9 cm, sign. DU D. Benešová 99, č. 7/85
ID: 270042
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:01
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)