Strahovský klášter
litografie, 11 x 17,1 cm, sign. PD Milan Entler , č. 30/100
studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
ID: 270038
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:11
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu