Šternberk na Moravě
litografie, 2000, 7,3 x 15,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 2000, PF 2001
ID: 270036
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:02
Aktuální cena: 455 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu