Hudební excentrik
litografie, 18,2 x 12,6 cm, sign. DU Novák, papírová pasparta, č. 16/66, zezadu pasparty autorské razítko, lehce tmavší papír v místech, kde grafiku nezakrývala pasparta
Antiqari.at Radhošťská
ID: 269955
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 20:06
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu