Vstup na Malou Stranu (PF 1972)
litografie, 1971, 29,2 x 9,3 cm, sign. DU Cyril Chramosta , č. 30/50, sign. v kameni LD Cyril Chramosta , papír u dolního a horního okraje pokrčen, v místech pokrčení nepatrné šedé šmouhy, u horního okraje papír natržen 1,7 cm
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 269588
Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:44
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids