Ve světle pražských lamp (PF 1971)
litografie, 1970, 32 x 9,3 cm, sign. DU Cyril Chramosta , a.t. , papír zažloutlý s drobnými žlutými tečkami, v rozích papír pokrčen, u pravého okraje v dolní části na dvou místech natržen 3 cm a 4 cm
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 269587
Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:42
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids