Chalupy na podzim
olej, plátno, 20 x 27,5 cm, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 269482
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:48
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Antiqari.at Radhošťská
ID: 269482
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)