Růže (Ex Libris Ing. Otakar Hradečný)
litografie, 6,1 x 4,9 cm, sign. DU Karel Milla
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
ID: 269466
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:32
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)