Hmyz (Ex Libris Libris Ing. O. H.)
litografie, 7,6 x 5,8 cm, sign. DU L. J. Kašpar, pravý dolní roh papíru pokrčen
Antiqari.at Radhošťská
ID: 269465
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:30
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)