Dívka u břízy (Ex Libris Jindřich Hilčra)
litografie, 1976, 9,2 x 3,5 cm, sign. DU, papír nepatrně pokrčený
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 269457
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2023 22:14
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids