Dívka u břízy (Ex Libris Jindřich Hilčra)
litografie, 1976, 9,2 x 3,5 cm, sign. DU, papír nepatrně pokrčený
Antiqari.at Radhošťská
ID: 269457
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:14
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)