Zátiší s maskou
olej, plátno, 50 x 61 cm, rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 269404
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 21:42
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
olej, plátno, 50 x 61 cm, rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 269404