Zátiší s maskou
olej, plátno, 50 x 61 cm, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 269404
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 21:42
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
olej, plátno, 50 x 61 cm, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 269404