Zimní krajina u řeky
olej, karton, 1954, 23 x 29 cm, sign. PD H. Blum, rám
ID: 269397
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:08
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu