Muž a koně
litografie, 22 x 38,5 cm, sign. PD V. Sedláček
ID: 269396
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:22
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu