Krávy a selka
litografie, 15 x 25 cm, sign. PD V. Sedláček
ID: 269394
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:24
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu