Vodní kočka
litografie, 1993, 10 x 15,3 cm, sign. LD Eva Natus- Š. 93, 17/100
ID: 269293
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:17
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)