Příběh o nás
olej, plátno, 1995, 100 x 100 cm, sign. LD Kamila Ženatá 95, rám, na zadní straně popsáno autorkou, Kamila Ženatá je malířka, multimediální umělkyně, terapeutka a autorka literárních textů. Vystudovala AVU a je členkou několika uměleckých spolků. Vystavuje u nás i v zahraničí, například v Německu, Japonsku, Švýcarsku, Holandsku a ve výstavních síních Českých center. Ve své tvorbě sleduje dva hlavní směry. Zaprvé se zabývá zachycením duševních map a pocitů spojených se vzpomínkami, sny, pamětí, vztahy a vlivy v nevědomí. Zajímá ji v tomto směru vše, co se odehrává mimo konvenční prostor a čas. Druhou větev představuje pozorování a zaznamenávání přírodních jevů a jejich stavů. Díky těmto dvěma pohledům Ženatá chápe svět jako hru energií, které se plynule transformují do souvislostí a příběhů, jež se odehrávají všude kolem nás.
žákyně L. Čepeláka
ID: 269110
Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2023 17:39
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK