PF 78
litografie, 1977, 30 x 21,5 cm, sign. PD M. Vindišová
ID: 269070
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 14:52
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
ID: 269070
Auction price: 50 CZK (3 €)
Current price: 50 CZK (3 €)