litografie, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD Holler, autorský tisk
externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU
ID: 269066
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:48
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)