Dostihy I, Dostihy II
2 x litografie, 1977, 12,5 x 18,5; 7 x 15 cm, sign. PD R. Kolář 77, sign. LD R. Kolář 77
ID: 269022
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 14:04
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids