Dostihy I, Dostihy II
2 x litografie, 1977, 12,5 x 18,5; 7 x 15 cm, sign. PD R. Kolář 77, sign. LD R. Kolář 77
žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia
ID: 269022
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:04
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)