Pražský orloj
litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU Jiří Bouda, pasparta
ID: 268998
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:40
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)