Orání
litografie, 33 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám
ID: 268945
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:47
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu