Přístav
olej, plátno, 27 x 37 cm, sign. PD Kubálek
ID: 268941
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 12:43
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
ID: 268941
Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)